RM 100GO!

Výnosný, vysoce výkonný drtič.

RM 100GO!
Výkon
ca. 250 t/h podle druhu materialu
Vstupní otvor
950 x 700mm
Pohon
John Deere, vodou chlazený Dieselmotor, 225 kW při 1800 U/min TIER 3b
Hmotnost [t]
29t
Dokumentace
Link

RUBBLE MASTER RM 100GO! určuje standardy mobilného drcení jako zakladatel nové třídy mobilních drtičů. Tento robustní drtič je pokračováním pokročilé RUBBLE MASTER technologie a designu – přináší výrazný pokrok ve velikosti zpracovaného materiálu a propustnosti.

Dynamický automatický provoz a optimalizovaná geometrie kladiv drtiče zajišťují nejvyšší možnou propustnost a jednotnou tloušťku zrna výsledného produktu. Drtiče RM 100GO! bezpečně a ekonomicky příznivě ovládá jediná osoba – díky dálkovému ovládání, pásovému podvozku a technologii Release System na odstranění zablokování stiskem jediného tlačítka.

S hmotností jenom 28 ton je pásový RM 100GO! typický RUBBLE MASTER Compact Recycler umožňující jednoduchý transport. Systém je od základů optimalizován na nízké finanční náklady a nabízí působivou provozní životnost, výrazně podprůměrné provozní náklady, dlouhý servisní cyklus a optimální jednoduchost ovládání. Zmontování stroje je velice rychlé díky rychlospojkám a výborné přístupnosti.

Drtič RM 100GO! je možné vybavit ověřeným RUBBLE MASTER příslušenstvím jako magnetický separátor, boční pásový dopravník a další.

Video

Podívejte se, jak si RM 100GO! poradí s betonem.

Galerie